Yorgan Yıkama

Blog

Bayrampaşa Yorgan Yıkama

Bayrampaşa Halı yıkama firmamız yorgan yıkama hizmeti ile yorganlarınızı titizlikle yıkamaktadır. Her çeşit yorganlarınızı profesyonel makinelerimizde yorganlara hiç bir şekilde zarar vermeden titizlikle yıkamaktayız. Yorganlarımı nasıl götüreyim diye üzülmeyin; arayın bizi servisimizle adresinizden alalım ve temizlendikten sonra adresinize teslim edelim.

Bayrampaşa yorgan yıkama

Her çeşit yorganlarınızı yıkıyoruz

Yün yorgan, polyat yorgan, kuş tüyü yorgan hatta firmaların özel üretimi olan yorganları dahi Bayrampaşa halı yıkama firmasında yıkatabilirsiniz. Tek yapmanız gereken bize telefonla ulaşmak. Gerisini servis personelimiz halledecektir.

Havaların ısınmasıyla birlikte ummalı bir temizlik başlamıştır. Bir çok pencerede havalandırılan yorgan, battaniye veya nevresim görmek mümkün. Oysaki yorganları güneşe çıkarmak temizlik sağlamaz. Belki geçici olarak kokuların gitmesine sebep olabilir ama gerçek temizlik sağlanmaz. Bunun için yorganları profesyonel destek alarak yıkatmalısınız.

Yorganların temizliği özellikle ev hanımlarının çokça başını ağrıtan temizliklerden birdir. Bunun için normalden daha çok çamaşır yıkayan makineler bile tercih edilmektedir. Oysaki normal çamaşır makinelerinde yıkanan yorganlar büyük oranda zarar görmekte, içindeki silikon bozulmakta, hatta yün olan yorganlar top top olmaktadır. Bu yüzden yorganların profesyonel makinelerde yıkanması büyük önem taşımaktadır.

Firmamız yorganlarınızı garantili olarak yıkamaktadır. 

Bir cevap yazın