Koltuk Yıkama

Blog

Bayrampaşa Koltuk Yıkama

Bayrampaşa Halı Yıkama firmamızın hizmetlerinden biri de Koltuk Yıkama‘dır. Firmamız uzman ekibiyle adresinizdeki her çeşit koltuğunuzu titizlikle yıkamaktadır. Yüksek emiş gücüne sahip koltuk yıkama makinelerimiz ile ıslaklığı alınan koltuklar 10 ile 20 saat arası kullanıma hazır hale gelmektedir.

Bayrampaşa koltuk yıkama

Koltukların yılda 1 kez yıkanmasını tavsiye ediyoruz. Zira halılar gibi koltuklar da ortamdaki tozu emmektedir. Fakat halılara göre daha geç yıkanmaktadır. Bunun nedeni de koltuğun süngerlerinden veya yaylarından dolayı üzerindeki tozun iç kısımlara rahatlıkla geçebilmesinden kaynaklanmaktadır. Halılar gibi koltukları da yılda 1 kez yıkatmanızı öneriyoruz.

Koltuk yıkama makinelerimiz ile koltuklar bol köpükle fırçalanmakta ve yine koltuk yıkama makinelerimiz ile ıslaklıkları kirler ile birlikte emilmektedir. Böylece koltuklarınız veya çekyatlarınız profesyonel bir temizlikten geçmektedir.

Koltuk temizliğinde uzman ekibimiz ile Bayrampaşa Halı Yıkama firmamız hizmetinizdedir. Bayrampaşa’da koltuk yıkamanın adresi biziz.

Bir cevap yazın