Halı Temizleme

Halı temizleme klasik yıkamadan çok derinlemesine temizlenmesi işlemine denir. Bu işlemde hijyen çok önemlidir. Bunun için natürel şampuanlardan makinelerden yararlanılır. Müşteri isteğine göre özel halılarda bu işlem sıklıkla uygulanır. Firmamız halı temizliği konusunda uzman bir firmadır.

Halılarımız evlerin olmazsa olmazı, önemli süsü olarak yer alır. Renk renk desen desen ve modellerden oluşan halıların belirli aralıkta yıkanması gerekir. Çünkü halılar ortamdaki tozların veya mikropların zemine çökmesi ile birlikte çok çabuk kirlenmektedir. Bayrampaşa Halı Yıkama firmanız yıkama sistemi olarak profesyonelliği benimsemiş ve kaliteden hiç bir şekilde ödün vermeden hizmetlerine devam etmektedir.

halı temizleme

Halılar Hangi Sıklıkta Temizlenir.

Kullanılan halılar zamanla toz birikmesi ile kirlenmekte ve insanlara mikroplar bulaşarak hastalıklara davetiye çıkarmaktadır. Halı temizleme sıklığının her ne kadar belirli bir ortalaması olmasa da Bayrampaşa Halı yıkama firmamız yılda en az 1 kere halılarınızı yıkatmanızı önermektedir. Kullanılan halının nerede kullanıldığı, ortamdaki tozun yoğunluğu bu süreyi kısaltabilmektedir. Yılda 1 kere yıkanan halının ömrü hem uzayacak hem mis gibi kokan halılarınızı gönül rahatlığı içinde kullanabileceksiniz.

Firmamız Halılarınızı Özel yöntemlerle yıkamaktadır

Halı temizleme işini bir sanat olarak gören firmamız 2000 ‘lerde el makineleri ile başladığımız bu sektörde günümüzde tam otomatik halı yıkama makineleri ile devam etmektedir. Halıları çeşitlerine göre ayrı yıkama sistemlerinden geçer. Makine halılarını rahatlıkla makinemizde yıkarken, İran halısı, Isparta halısı veya el dokuma halısı gibi hassasiyeti olan halılar el makinelerimizde, hatta daha da değerli olan halılar elde yıkanmaktadır. Burada dikkat ettiğimiz husus; halıya hiç bir zarar vermeden maksimum temizlik kazanmaktır.

Halı yıkama sektöründe geçmişten günümüze kadar emin adımlarla ilerleyen firmamız müşteri memnuniyetini en üst düzeyde tutmakta ve büyük oranda geri dönüş sağlamaktadır. Halı yıkama fiyat politikamızı rekabet seviyesinde tutarak, kaliteden taviz vermeden halılarınızı yıkamaktayız. Her çeşit halılarınızı uzman ekibimiz ile yıkıyor, kurutuyor ve adresinize teslim ediyoruz.

Halılarınız Adresinizden Alınır Adresinize Teslim Edilir

Halılarınızı yıkatmak istediğinizde kurumsal müşteri hizmetlerimiz ile iletişim kurabilir ve adres bilgilerinizi paylaşabilirsiniz. Kaydınız alındıktan sonra uzman ekibimiz en kısa süre içerisinde belirttiğiniz adrese gelir ve halılarınızı özel paketleme yaparak yıkama bölümüne getirir. Halılarınız burada önce özel yöntem ileri üzerindeki tozdan arındırılır ve yıkama için makineye konulur. Makinede yıkama işlemi sona erdikten sonra özel kuruma tekniği uygulanır ve parfümlenerek adresinize ekibimiz tarafından iade edilir.

Firma Misyonumuz Sizin Memnuniyetiniz Üzerine Kurulmuştur

Halı yıkama konusunda hizmet veren firmamız memnuniyetinizi amaçlamaktadır. Alınan halılar kalite kavramı ilkesine bağlı kalınarak kurumsal hizmet ile size yardımcı olunur. Herhangi bir sorun ile karşılaştığınızda kurumsal müşteri hizmetlerimiz çözümsel olarak yaklaşmakta ve her türlü sorun karşısında size özel olarak yardımcı olmaktadır. Sektör içerisinde verdiğimiz hizmet ile en çok tercih edilen firmalar arasında yer alarak, tüm halılarınızı ekonomik fiyat politikası çerçevesinde temizliyoruz.