Bayrampaşa en iyi halı yıkama firması

Blog

Haklı gururunu yaşadığımız Bayrampaşa en iyi halı yıkama firması olarak sizlere hizmet vermekten gurur duyuyoruz. Bu sayfada hizmetlerimizin kalitesinden sizlere bahsetmek istiyoruz. Halı yıkama işi direkt olarak sağlığımızı etki eden etkenlerin ilk sıralarında gelmektedir. Çünkü günün bir bölümü halıların üzerinde geçmektedir. Ortamdaki bakteri ve mikropların ilk temas edeceği yer halılardır. Halılardaki mikropların insan vücuduna bulaşması da çok kolaydır. Aşağıdaki resimde Bayrampaşa halı yıkama fabrikamızda yer alan halı toz alma makinesi görülmektedir.

Bayrampaşa halı yıkama toz alma makinesi
toz alma makinesi

Resimde dikkat ederseniz sol tarafındaki torbaya tozlar birikmektedir. Bu sebepten dolayı halıların düzenli aralıklarla profesyonel firmalar tarafından yıkanması büyük önem arzetmektedir. Bayrampaşa halı yıkama firmamız geçmişteki tecrübeleriyle halıları büyük bir dikkatle yıkamakta ve kirlerden arındırmaktadır. Bunu sağlamak için fabrikamızda makinelerden yararlanmaktayız. Otomatik halı yıkama makinemiz halının dip iplerine ulaşarak maksimum hijyen elde etmektedir. Çalışmalarını severek takip ettiğimiz Gül halı yıkama fabrikası profesyonel firmalardan biridir.

Yıkama işleminde kullandığımız halı yıkama şampuanları da natürel olduğu için halıya zarar vermez. Bir kısım halılar makinede yıkanmaz bunlar el dokuma halıları ve çok pahalı olan halılardır. Bu halılar hassas yıkama işlemi istemekte ve dolayısıyla bozulma olmamaktadır. Bu halıları halı yıkama uzmanımız rahatlıkla ayırabilmektedir.

Bayrampaşa halı yıkama otomatik halı yıkama makinesi

Kendi zevkinize ve evinizin dekorasyonuna uygun bir şekilde alınan halılar ne kadar özenli ve dikkatli bir şekilde temizleseniz de, tam anlamı ile %100 hijyen olduğunu söyleyemeyiz. Çünkü evinizde kullanmakta olduğunuz basit yöntemler ile geçici bir temizlik işlemi yapılır ve halınızın iç tabakasında yer alan kir, toz ve bakterilerden etkili bir şekilde kurtulamazsınız. Siz de %100 temiz ve taze görünümlü bir halıya sahip olmak istiyorsanız, en iyi halı yıkama fabrikası olarak sizlere sunmuş olduğumuz kaliteli, güvenilir ve son derece modern halı yıkama hizmetimizden faydalanabilirsiniz. Alanında deneyim sahibi olan profesyonel çalışma ekibimiz sayesinde halılarınızı cinsine göre ayırıyor ve her halıya özel yıkama işlemleri uygulayarak hiçbir şekilde yıpranmadan tertemiz olmasını sağlıyoruz. Sağlık koşullarını göz önünde bulundurarak en uygun şampuanlar ile yıkama işlemlerini gerçekleştirdiğimiz halılarınızı özel ambalajlar ile koruma altına alarak sizlere hızlı ve sorunsuz bir şekilde teslim edilmesini sağlıyoruz. Kalitesinden hiçbir zaman şüphe etmediğiniz, güvenilir ve en iyi halı yıkama fabrikası olarak hizmetinizdeyiz. Müşteri memnuniyeti garantisi ile halılarınızı eski formuna kavuşturun ve çok daha temiz bir yaşam alanına kavuşun.

Bir cevap yazın