Dokuma Halı Yıkama

Blog

Bayrampaşa Dokuma Halı Yıkama

Fabrikamız Bayrampaşa halı yıkama’da dokuma halı yıkama bölümü mevcut olup bu halılar özel yıkama sisteminden geçirilmektedir. Halılar üzerinde biriken toz ve bakteriler ev halkının rahatsızlanmasına özellikle de çocukları olumsuz olarak etkileyebilmektedir. Bunun için halılarınızın belirli periyotlar içerisinde temizlenmesi yani yıkanması gerekir. Halı yıkama konusunda hizmet veren firmamız halılarınızın yıkama işlemini alanında uzman personel ile yapmaktadır. Tüm halı çeşitleri garantili bir şekilde yıkanarak size teslim edilir. Özellikle dokuma halısı yıkama hizmetini de vererek halılarınızın canlı bir görünüm kazanmasına olanak sağlanmaktadır.

Dokuma halı yıkama resmi:

Dokuma Halılarınız Özel Olarak Yıkanır

Dokuma halısı yıkama işlemine geçmeden önce halınız üzerindeki lekeler giderilir ve toz temizliği yapılır. Bu işlem sırasında halınıza herhangi bir zarar verilmemektedir. Yıkama işleminde özel şampuanlar kullanılır. Bu şampuanlar etkili bir temizlik yaparak tüm kiri temizler ve halınızın canlılığı geri gelir. Halıların yıkama işlemi modern ünitelerde yapılmaktadır. Özel teknoloji kullanılarak yapılan bu yıkama işleminde halınızın ilk günkü tertemiz olur. Bu hizmetler garanti kapsamı içerisinde size özel olarak sunulur.

Güvenilir Kurumsal Hizmet

Firmamız halı yıkama konusunda tüm müşterilerine eşit davranarak tüm sorunlar karşısında kurumsal çözümler sunmaktadır. Halı yıkama konusunda ekonomik fiyat politikası benimsenmiştir. Ayrıca güvenilir ve ilkeli hizmet anlayışı ile sektör içerisinde en çok tercih edilen isimlerin başında gelen firmamız halı yıkama işlemini en kısa süre içerisinde tamamlamaktadır. Tüm halı çeşitlerinin ( Bünyan halısı, Yörük halı, Milas halı, Step halı, Isparta halısı, Şagi halı ) yıkandığı modern yıkama ünitemiz hijyeniktir. Tüm hijyen kurallarına uyulmakta ve personele hijyen eğitimi belirli aralıklarla verilmektedir.

Bir cevap yazın